A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Trimërie

Shqipria

kuq e zi jane
ngjyrat tona,ne
flamur jeton
shqiponja,koken
lart e shum
krenar.i themi
botes jemi
SHQIPETAR!!

Jemi nje komb
kemi nji gjak
kemi nji gjuhe
kemi nji flamur.
Nese behemi bashke,
ne nuk shuhemi kurre.

- poezi nga Alberta Lama


- Poezia u dërgua nga Alberta Lama -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019