A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Alberti - Më Trego


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"The Best Albanian Boys"

Këngë e albumit:

"Me Trego"

Pjesëmarrëse në

VFM 2005

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004


Qe sa kohë unë sillem
njat teje gjithmon përdridhem
ne se cilin rast unë provoj
momentin ta shfrytzoj
dgjenjën time ta tregoj

sa shumë herë të kam treguar
unë nuk jam penduar
se veç ty të dua
por ti ende asnjë fjalë sma thua

tani ti më trego nëse ka nji shpresë për mua dhe për ty
dua që të di t'vërtetën sa më parë pra më thua në syë
çdo gje do të bëj që ti të jesh me mua, mund të më besojsh
por se për një përgjigje tash, dua të më tregojsh (2x)

jeah jeah --- oh jeah
jeah jeah

pse nuk po më ndihmon?
pse përgjigjen po ma vonon?
ti e di çka ndjej unë për ty
a nuk më sho në syë?
çdo gjë do bëjë për ne dy

sa shumë herë të kam treguar
unë nuk jam penduar
se veç ty të dua
por ti ende asnjë fjalë sma thua

tani ti më trego nëse ka nji shpresë për mua dhe për ty
dua që të di t'vërtetën sa më parë pra më thua në syë
çdo gje do të bëj që ti të jesh me mua, mund të më besojsh
por se për një përgjigje tash, dua të më tregojsh (2x)

tani ti më trego nëse ka nji shpresë për mua dhe për ty
dua që të di t'vërtetën sa më parë pra më thua në syë
çdo gje do të bëj që ti të jesh me mua, mund të më besojsh
por se për një përgjigje tash, dua të më tregojsh (2x)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019