A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Dashurie

Eros

Shkoi të flejë e gjysëmzhveshur
Te ndjellte aroma e brishtësisë
Hormone afshesh duke u përleshur
Nën te tejdukshmen këmishë.

Lëshonte petale kënaqësie
Rënkim I mbytur,shthurje e marrë
Oh, ç'mekat pastaj të flije
Vetëm me shtratin dëshmitar.

- poem written by Albi Lushi


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019