A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ngushëllim Dashurie

Nuk do mend që dashuria,
në kurth ka zënë shumë të tjerë
Padyshim që edhe mua,
si fatkeq,poet të mjerë.

Pak dinak kam qenë në fakt,
se nuk rashë si çdo njeri.
Kur ajo më sillej qark,
unë krijoja poezi.

- poem written by Albi Lushi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019