A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Më Mirë Me Ty

Më ndodh gjithmonë, tani më shpesh,
me ty të grindem për një fjalë.
Dhe në ndodhtë që drejt të kesh,
s'gdhendem unë për të gjallë.

Më shpesh vërtet zihem me ty,
doemos,jo me gjithë zemër.
Më mirë çirremi ne të dy,
se t'më ketë një tjetër femër.

- poem written by Albi Lushi


- Submitted by Albi Lushi -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019