Albim Mziu
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: popullore moderne

Albim Mziu është këngëtar. Më datë 7 Nëntor 2019, Albim Mziu publikon videoklipin "Te Dashuroj".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera