Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Jahjaga - Lutem Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Sa shum vite shkuan u varguan ike pa fjal e pa nishan vehten e mashtroi dhe genjej vetem shpresa te gjall po me mban.
Nuk te nemi jo ste mallkoj se te deshta me mish e shpirt s ekam prit se dot vjen ajo dite qe te ikesh si tinzar pa lamtumir.
Qaj per ty lutem per ty falja zot mekatet o qaj per ty lutem per bindi veten se me do.
Ndoshta do te vjen ajo dit te lodhesh nga bredhja dashurit te bjen ne dor ndonje leter te kujtohet dhe mikja jote evjeter,
nuk te nemi jo ste mallkoj se te deshta me mish e shpirt se kam prit s edot vjen ajo dite qe te ikesh si tinzar pa lamtumir.
qaj per ty lutem per ty falja zot mekatet o qaj per ty lutem per ty bindi veten s e me do.

Ky tekst u dërgua nga  ismailPublikimi: 24/06/2007
Festivali: Polifest 2007


Më Shumë Këngë Nga Albina Jahjaga:


Komente 0


Albina Jahjaga - Lutem Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutem Per Ty".
3. Video është e këngës "Lutem Per Ty", por nuk këndohet nga Albina Jahjaga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.