Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Kelmendi - Na Qeli Prap Thana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Na qeli prap thana o
Djalin e pret nana x2

Djali qe sa vjet e o
Ka shku ne gyrbet e
Shpirt o shpirti i dades o
O e o shpirt o shpirt i dades o

U djegsh o gyrbet e o
Qe na lae shkret x2

Kur me lae vetem o
M'mbeti kryet mbrapa
Shpirt o shpirt i dades o
O e o shpirt o shpirti i dades o

M'la nuse t're o
M'bane grue t've x2

Po qaj e lotoj e o
Medet s'un duroj e
Shpirt o shpirt i dades o
O e o shpirt o shpirti i dades o x2


Ky tekst u dërgua nga Viola Bahtijari

Albina Kelmendi - Na Qeli Prap Thana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Qeli Prap Thana".
3. Video është e këngës "Na Qeli Prap Thana", por nuk këndohet nga Albina Kelmendi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Kelmendi:


Komente 0