Albora
Albora
Albora
 • Emri i Vërtetë:
 • Albora Stafuka:
 • Vendlindja:
 • Fushe Kruje Shqipëri
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali Itali
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 24 Mars 1994
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♈ Dashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Albora është këngëtare. Gjatesia: 1.70 cm
Ngjyra e syve: Te gjelber
Vendbanimi: Venecia, Itali

Më datë 12 Gusht 2019, Albora publikon videoklipin "1 Nga 1".

Më datë 16 Shkurt 2020, Albora & Stresi publikojnë videoklipin "Kujtimet". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Stresi & Petro Xhori.

Më datë 25 Gusht 2020, Albora publikon videoklipin "Bela". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori.

Më datë 19 Shkurt 2022, Albora publikon videoklipin "Malli". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Lorenc Hasrama.

Më datë 4 Nëntor 2022, Albora publikon videoklipin "Hala". Për muzikën e këngës kanë punuar bashkarisht Lum Dakaj & Big Deal Records, ndërsa tekstin e shkroi Lum Dakaj. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Big Deal Records.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 3