Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboys - Nuk Dua Te Shkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te ndjej tek afrohesh
Degjoj kur therret emrin tim
Erdhi momenti te njihemi
Erdhi momenti qe e prisja me padurim

Muret po mbyllen dalengadale
Zhurmat fillojne te degjohen shume larg
Tashme te shoh te shoh me qarte
Jemi te vetem te izoluar ne kete park

Diku eshte nje rruge per mua
Dikush duhet te me ndihmoje
O zot nese ekziston
Te lutem me bej te kuptoj

Ndihem i qete
Kjo eshte hera e pare
Do te jemi te dy
Gjithmone te pa ndare

Ti erdhe tek une
Frika mbaroi
Dua te rri me ty
Nuk dua te shkoj

E di qe ferri po hapet per mua
E di qe jeta po mbaron
Lotet qe bien nga syte e trishtuar
Nuk di ku perfundon
Alboys
Publikimi: 01/05/2002


Alboys - Nuk Dua Te Shkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Dua Te Shkoj".
3. Video është e këngës "Nuk Dua Te Shkoj", por nuk këndohet nga Alboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboys:


Komente 0