Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboys - Asteroid Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Some times in the dark
looking the sky counting stars
something unusual
rides around
rides unusual carrying the powerfull light
cares the powerfull light
and the hand of destruction.

Burning stars came from the, emptyness
And the dark becames day of misery

Some times you watch it comes behind
Just thinking about the falling stars
The ancient say invides your mind
Realizing desires you think about
Your great desire the only one
Inspired by the demon whom lives in your heart
To build the world in the devils house
With death and misery to take his time.
Burning stars came from the, emptyness
And the dark becames day of misery
Alboys
Publikimi: 01/07/2010


Alboys - Asteroid
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asteroid".
3. Video është e këngës "Asteroid", por nuk këndohet nga Alboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alboys:


Komente 0