Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Champion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Ti nuk je msu
me te refuzu
kur ske pas pun me mu

Cka sheh me sy
nuk osht per ty
ski shanc mu mem pas

Ti ke fjal e jo veper
po ta them une jo patjeter
ka rregulla dashuria
si plotson kushtet e mia

Ref: X2
Je kampion zemra me thy
femra me zon
je numer nji
dije prej sot per mu ke me vujt
llogarin shpejt ke me pagu

Special per mu je rregullu
pom pret me u taku
mundi per mu do te shkoj huq
pot jap karton te kuq

Ti ke fjal e jo veper
pota them une jo patjeter
ka rregulla dashuria
si plotson kushtet e mia

Ref: X4
Je kampion zemra me thy
femra me zon
je numer nji
dije prej sot per mu ke me vujt
llogarin shpejt ke me pagu


Ky tekst u dërgua nga AlbiinaaAlbulena Ukaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/04/2015


Albulena Ukaj - Champion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Champion".
3. Video është e këngës "Champion", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 2