Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aldo Çomi - Pa Limit (Feat. Trelo)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF...

po thojn ska limit ne ket loj
dhe nese prap ket jete do me duhet qe ta ndroj
mjep fuqi dhe vullnet qe ket dreq t'perballoj
cfardo qe te ndodhi shok un venin nuk e l'coj

jetoj jeten pa limit (pa limit)
jetoj jeten pa limit (pa limit) X2

VERSA 1 (ALDO COMI)

IA NISA FILLIKAT
MES 4 RRUGVE
MU ZGJAT 1 DOR
PO CE DO ISHTE ME TE FUTME

MBLODHA FORCAT
BESIMIN NVETVETE
BESOJA GJITHCKA
MBI T'MIREN DHE T'VERTETEN

SHPESHHER NDIJA DISA LEKUNDJE
PO KURR N'JET NUK U RREXOVA
SHPESHHER BONA VETEM T'PAMUNDUREN
ME SHPRESEN QE DIKU T'BIJETOJA

ARRITA ME FILLU
PO PRAP PREJ ZERROS
RISTART I BONA TRRUNIT
SI TE JET DITA E FUNIT

GISHTIN I VUNA KOKES
ME PARIMIN KRYESOR
SUKSESIN ME MBRRIT NKOHE
PER FAKTIN SE T'KOM NDOR

I LUTEM ZOTIT
PER GJITHCKA QE BONA
I FALEM ALLAHUT
QE TY PO BESONA

SMUNEM ME HARRU DASHNIN PER FAMILJEN
PER TA JETOJ
CDO MOMENT CDO SFID
I BOJ BALL I SFIDOJ


VERSA 2 (TRELO)

Whats up djalli vet flet
prej meje vec realitet pret
jetoj jeten ma t'shpejt se kurr
ne levizje dhe per shum vjet

misioni n'shinjester se ndroj
n'koma se lcoj
deri sa tja arrij qellimin
t'baj leket Relax t'rroj

s'rri me njerez qe s'duhen
qe mrapa krahve mbajn t'ruhem
ja kam dal ne vite vet
qe kam ket emer qe quhem

kush doli i poshter u poshtru
se ato me bole ngelen ktu
njifen sa per buke me mu
frate ambasador jam vete sdu

n'Loj
qe ne kohen e fiksimit bi**h
ska rendsi kur ku
e baj per fitim o hic

skam frike se kurr
qe du suksesin tvdes frate
kam frik pa e provu
do jem i fundit tmbes frate

menyra ime eshte kjo
dhe ke syt ma fixo ngjyren
se un shum ndryshoj kpucet
por ama nuk ndryshoj ftyren

plasja nje here e mire
ndestinacion t'fundit
mu shpejt m'pushon zemra
nen ritmin e minimumit
Aldo Çomi
Featuring: Trelo
Publikimi: 06/10/2013


Aldo Çomi - Pa Limit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Limit".
3. Video është e këngës "Pa Limit", por nuk këndohet nga Aldo Çomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aldo Çomi:


Komente 0