A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aldo Picari

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Aldo Picari is a singer of Folk Ballads music. Më datë 13 Maj 2019, Aldo Picari publikon videoklipin "Me Fal"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Florim Loku

Bashkimi

Fatmir Kryeziu

Artan Rexha

Urim Gashi

Jeton Rrudhani

Daut Ahmeti

Valon Selimi

Shpend Kerleshi (Pena)

Buqe Shira


Tags: Aldo Picari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019