Live Video

Alea Rushiti - Shumë E Dua Këngën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2017

2017-05-19T09:43:34

Pjesëmarrëse në

Diamond Fest 2017Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shumë E Dua Këngën" kënduar nga Alea Rushiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alea Rushiti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin