Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alea - Mësuesja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Cila lule me e bukur
E mban emrin tend
Kush eshte prindi i dyte
Qe te ne ze vend

Pas mesime tua
Edhe e ardhmja jone
Ti je mesuese
Qe rrugen na ndriçon
Ref
[TI qe kurr s'u ndale
Si nje ciceron
Prandaj ne te duam
Dhe te adhurojm

Ti qe çdo dite neve
Neve na kushton
Je mesuesja me e mire
Ti ne shkollen tone

Prandaj ne te duam 2×
Dhe te adhurojme
Je mesuesja me e mire
Ti ne shkollen tone]]]]]]]]]]

SA SHPEJT KOHA IKEN
GJENERATAT ECIN
EDHE NE SI TE TJERET
DUHET PERSHENDESIM

KISHIM DHE SHUME PAK
QE TE KISHIM TY
NA PASUROVE MENDJEN
ME SHUME DITURI

REF.
TI QE KURR SU NDALE...
...


Ky tekst u dërgua nga Autori i tekstit:Ilirjeta krasniqiAlea
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2019


Alea - Mësuesja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mësuesja".
3. Video është e këngës "Mësuesja", por nuk këndohet nga Alea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1