Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka & Alma Bektashi - Ti Nuk Më Tradhëton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Nuk me pelqen alkoli
por sot uiski une po pi
meqe s'te kam prane vetes
une kam pijen qe preferon ti

- A nuk m'i ndjen ti syte
fshehtas une nga ti shikoj
dhe pse nuk jam prane teje
ulur jam me ty
me askend ne bote s'te nderroj

- Besoj ti nuk me tradheton
- Jo, jo, jo
- kerkon te me ngacmosh
shkojme larg njerzve ne diku
te jemi vetem,
- vetem te dy

refreni:

Eja, e ja, eja
deri naten vone te vallezojme
derisa gjunjet te na tradhetojne
te biem mbi njeri-tjetrin
le po te duan te na zgjojne

(2 here)


Ky tekst u dërgua nga  Nikolaos

Aleksandër Gjoka & Alma Bektashi - Ti Nuk Më Tradhëton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Më Tradhëton".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Më Tradhëton", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka & Alma Bektashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 0