Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alex Lupa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Alex Lupa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 22 Dhjetor 2016, Alex Lupa publikon videoklipin "Beggin'". Muzika e këngës u punua nga Claydee. Claydee, Nikki Lee & Alex Lupa kanë njoftuar se do publikojnë së shpejti videoklipin "Donde Estas"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Deniss Mitcelli

Dj Benity

Rinor Kastrati

Drop G

Dj Aldo

Cricket

Dj Dalool

Labi Ramaj

Dritjon Selmani

Alban Chela

Tags: Alex Lupa, Alexander Lupa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet