Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezirja - Fama Mama (Feat. Don Churro)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Une jam ylli qe kerkon
Vezirja eshte sensacion
Shqiperine e kam ne dore
nga Shkodra der' ne Vlore
Kjo mami
po ben namin
per koke
ka kap famen
parja mbulon dyshemene
Punet i di mama
si menaxhohet fama
kam plane t'medhaja
si bohet paraja
hapi veshet mire
qe te jesh i pari
ta tregon Vezirja
nga lidhet gomari
Kjo mama e gjeti sekretin
po ben jet' mbreti
gjeti sekretin
po ben jet' mbreti

Ja ja ja
Me taka 20 centimetra
Vezirja esht diva me letra
Ka bo ca ka bo
por e beri kur asnjo s'e kishte bo (chiko)
t'con me lart se ganja
sepse eshte vertete e gjate
e te shkund e te shkund e te shkund
dhe lekt e fundit do t'i zhvate
She's a killa
por po e kapi silla
gjej vrim me u fut se behet si goxilla
dhe po ia prishe
te hengri flama
se naten vjen Vezirja dhe te shqyen me katana
t'ben copa-copa
te ndan ne thela
dhe do ta lagesh
njesoj sic ka thene edhe Ronela
Ndaj mbaje mire
se po e merzite
te merr e te gatun sikur te jesh "mashurkbazike"

REF 2x
ja ja ja
Mos e pyet as per mosh as per kile
mos fol me shum se duhet e mos bej si debile
bej nje kompliment por mos u sill si servile
se po e bezdise ke marr fund *jasu file*
Se Vezirja s'do fakira
po t'jesh dhjaks, ik me te mira
se po erdhe dhe i fole, ti keput te le pa b***e
Calma maldito con calma
dhe zemren ti falma
esta noche kjo mama eshte caliente
Calma jam me e gjat
se palma
s'me arrin as ke shala
kur nela playa estamos bajlando
Alex Seitaj
Publikimi: 19/08/2019


Vezirja - Fama Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fama Mama".
3. Video është e këngës "Fama Mama", por nuk këndohet nga Vezirja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0