Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezirja - Star Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Plas ne ke inat
Fytyren une e laj
E sme plas trapi qe tani ti mua po me shan
Inatin brenda do e mbaj, gjakun qe mu po me vlon
Se un jam zonj
ne karantine
Sic eshte jot om

Gjyshe je vet, qe shkrun pa space
Karantinimi kerkon klas, 3 or te ngjyhesh me nje tas
dhe highlighter do te shtoj
sa paleta te mbaroj
faqen do ta ly si kurre
te ndricoj si abazhur.

a me degjon
Ca dreqin do?
vazhdo ta krrush por
un vi ta jap leshin ne dore
per fjalt e tua jo aspak mu nuk ma ndjen
sa t'kem diamantet
edhe paret me legen
se un jam star
margaritar
oh jam diva e cdo skene edhe koken nuk e caj
plas e plas e qaj me lot
se si mua sdo jesh dot
se un jam star
un jam nje star. Heh heh...

10 dit mbyllur ne nje shpi
skam cte bej o vlla
prandaj njer lyhem, pastaj fshihem pastaj lyhem prap
se kte kontur e kte rimel
nuk e ben asnje ne vend
provoje prap
gjithmon do dukesh si lugat
por un jam yll
qe ndrit ne shpi
edhe pse skam se cfare te bej
nje gje shum mire e di
qe kte surrat un do ta ly
dhe do vej make up te rond
un jam diva dhe po mdo suma
e ndroj leshin cdo sekond.
a me degjon
Ca dreqin do?
gjith bota to tflas
por prap ksaj mame nuk I plas
per fjalt e tua jo aspak mu nuk ma ndjen
sa t'kem diamantet
edhe paret me legen
se un jam star
margaritar
oh jam diva e cdo skene edhe koken nuk e caj
plas e plas e qaj me lot
se si mua sdo jesh dot
se un jam star
un jam nje star…
Alex Seitaj
Publikimi: 29/03/2020


Vezirja - Star
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Star".
3. Video është e këngës "Star", por nuk këndohet nga Vezirja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0