Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezire - NMPT Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk me plas trrapi
per asgje dhe per askend
per politiken tone te dhjere
dhe korupsionin ne kte vend
nuk e rruj hic
Mos mu anko you f***ing bi**h
nuk e rruj hic

Nuk me plas trapi
per muzike e videoklipe
kush eshte mama e kush eshte gangsta
e kush eshte kurva mediatike
nje mut jane
qe na serviret ne nje pjate
dhe prape e hane

O pare dhe shendet
O pare dhe shendet
vetem kto te kem.

Nuk me plas trrapi
qe Xhevdeti u divorcua
se Latifja s'ish e virgjer
edhe nuk e do per grua
nuk me plas
normal Xhevdeti eshte burre me klas
me 4 klase.

Nuk me plas trrapi
per ata qe s'kan nje jete
e kalojne ditet ne nje dhome
vec duke share ne internet
por ti vazhdo
per cdo koment klikime jep
e un fitoj lek

O pare dhe shendet
O pare dhe shendet

Nuk me plas me per asnji
sa t'kem pare dhe flori
diamante dhe nje kadillak te zi

Sa te kem frym ne mushkeri
do ti mbledh leket me tepsi
e kush mi prek ne dhe kam per ta shtri

Jam nje zonje une jam nje queen
e kurre askush nuk me arrin
e sa tkem veten time nuk ma ndin o per asnji

Nuk me plas trrapi
per Europe e Amerike
per Azi, Hollande e Kongo
As Bashkimin sovjetik
qe na kane frike
you can always come and suck my d**k
kjo tingellon shum keq ne shqip
mendoj eshte mire te mos e them
kalojm ne refren

O pare dhe shendet
O pare dhe shendet
vetem kto te kem.
Alex Seitaj
Publikimi: 30/05/2019
Orkestrimi: Jetmir Mehmeti


Vezire - NMPT
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "NMPT".
3. Video është e këngës "NMPT", por nuk këndohet nga Vezire.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0