Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezire - S'me Shpeton Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndizni motorrat eshte koha qe te lajme hesapet.Bitches!!! Kete vit e ke prish pak me mua do te tregoj se me ke je ngaterruarte fshihesh vezirja te gjen me vrap po te ikesh te ndjek nga une nuk ke shpetim vi te godas si kamion...( me vjen shume keq por une kaq e di kur ta mesoj te gjithen do e shkruaj me besoni)


Ky tekst u dërgua nga EncaAlex Seitaj
Publikimi: 31/12/2018


Vezire - S'me Shpeton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'me Shpeton".
3. Video është e këngës "S'me Shpeton", por nuk këndohet nga Vezire.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0