Official Video

Alfred Hekali - Fjalet I Merr Era  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2014

2014-12-27T14:38:33Kur kaloj nga vendi
Ku rrinim te dy
Nje cope here moj mike
Ulem rri aty

Me kujtohen fjalet
Qe m'i pate thene
Nje nate te bukur
Me yje dhe hene

Ref...x2
Fjalet i merr era
Si gjethet ne krua
Me gjithe mend s'e pate moj
Kur me the te dua

Me kujtohen vitet
Kur ishim te dy
Nja dy lote moj mike
Me shfaqen ne sy

Me kujtohen fjalet
Qe m'i pate thene
Nje nate te bukur
Me yje dhe hene

Ref...x2
Fjalet i merr era
Si gjethet ne krua
Me gjithe mend s'e pate moj
Kur me the te dua

...

Ref...x2
Fjalet i merr era
Si gjethet ne krua
Me gjithe mend s'e pate moj
Kur me the te dua


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Alfred Hekali: