Official Video

Alfred Hekali - Me Vret Kujtimi Yt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2016

2016-06-14T11:00:01

Muzika:

Rino BociKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Vret Kujtimi Yt" kënduar nga Alfred Hekali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alfred Hekali i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alfred Hekali: