Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alfred Meco - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I. Të flas ty,
por jo s'dëgjon seç' them un'
Tek un' qëndron e heshtur
dhe s'thua asnjë fjal'
Me ty un'
ëndërroj të jem e lumtur
më buz'qesh fare papritur
më vjen pran'

Ref.: Je prap' ti,
ajo që t'fala atë dashuri
me një puthje për buzë e sy,
e qet'son ti shpirtin tim

II. Të dua ti mos m'rri larg
Të dua, sa herë fle në sytë e tua
asnjëherë s'e kam menduar të rri larg
Me ty un'
ëndërroj të jem e lumtur
më buz'qesh fare papritur
më vjen pran'

Ref.: Je prap' ti,
ajo që t'fala atë dashuri
me një puthje për buzë e sy,
e qet'son ti shpirtin tim
----
Je prap' ti,
ajo që t'fala atë dashuri
me një puthje për buzë e sy,
e qet'son ti shpirtin tim (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Amadeo


Nuk kemi video për këtë këngë.
Alfred Meco - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Alfred Meco.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alfred Meço:


Komente 0