Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ali Krasniqi & Isa Llapqeva - Halil Hamza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halil Hamza".
3. Video është e këngës "Halil Hamza", por nuk këndohet nga Ali Krasniqi & Isa Llapqeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ali Krasniqi & Isa Llapqeva - Halil Hamza Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Gjithe Kosove Kenduam Per Ty"

Komente

Asnjë Koment

09/12/2014

2014-12-09T20:20:02+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Halil Hamza" kënduar nga Ali Krasniqi & Isa Llapqeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Remzia...
Eej Halil Hamza burre o i trashe
Zot cka te bana more pashe
Zot cka te bana pash o i ri
Qe me rrethove me jabangji

Nazifja...
Eej Bajram Aga burr zotnie
Bani gati sejmente e mi
Bani gati sejmente e mi
N'Rahovec dojna me hije

Remzia...
N'Rahovec dojna me hi
Me pi vene me pi raki
Me pi vene dej ta lame
Halil Hamzen o ta rrethojme

Nazifja...
Halil Hamza na i ka hetue
Qohu Vesel o vella na rrethue
Na rrethune dojne me na nxene
Kurre n'hapsane nuk jam kane

Remzia...
Kurre n'hapsane nuk jam kane
N'Rahovec o ta lame nji nam
N'Rahovec ta lame nji nam e
Le te permendet pergjithmone

Nazifja...
Halil Hamza keq o piskati
Na i qellojme mor bijte e satati
Na i qellojme mor bijte e satati
Thon sement pashes ia pergjaku

Remzia...
Thon sement pashes ia pergjaku
Po per dite po derdhet gjaku
Po per dite po derdhet gjaku
Dil aty o ku derdhet gjaku.Më Shumë Këngë Nga Ali Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë