A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ali Myrteza

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Ali Myrteza is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 6 Qershor 2017, Ali Myrteza publikon videoklipin "Mora Rrugen E Kurbetit". Më datë 12 Mars 2019, Ali Myrteza publikon videoklipin "Kolazh Popullor 2019"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lirim Muçollari

Cim Turtulli

Alfred Selimi

Bardhi Zdrava

Fatos Selmani

Hasan Marra

Sulo Latifi

Pellumb Plaka

Klajdi Topi

Polo Nexhipi


Tags: Ali Myrteza

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019