A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alida

E Vuaj ➡ O Să Sufere

 Shqip ➡  Rumanisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Dan


E Vuaj

Aromen tende me une nuk e ndjej
Zgjohem serish
Po ty me nuk te gjej
Nuk ka me puthje, me as dedikim
O Zot.. Sa shume e vuaj jo se dii, jo se dii
Nuk te kerkoj asgje
Vec te kem prane
Thjesht jam ajo ty te une t'ndjek nga pas
Hoooo thjesht nga pas..

(3x) E vuaj une
E vuaj une
E vuaj une
E vuaj un

Nese mendon pa mu me mire do t'jesh
Ty te uroj por, vendin tend asnje sdo t'zej
Sdo mundem dot te dua tjeter
Hoooo se ti me fale tjeter jete
Tjeter jeeete
Nuk gjej fuqi une ty te te harroj
Jooo.. Nuk kam me force, nuk dua me te ekzistoj
Sdua jooo

(3x) E vuaj une
E vuaj une
E vuaj une
E vuaj un


O Să Sufere

Aroma mea cu mine nu mă simt
Mă trezesc din nou
Nu te pot găsi cu mine
Nu există nici un sărut, nici o dedicație
Oh, Doamne, cât de mult mă plânge că nu știai, nu că ai știut
Nu cer nimic
Sunt încă aproape de tine
Doar tu să mă urmărești
Hoooo chiar din spate..

(3x) Îmi pare rău
Îmi pare rău
Îmi pare rău
Îmi pare rău

Dacă gândiți așa bine, veți face asta
Vă doresc, dar locul dvs. nimeni altcineva
Nu te mai pot iubi
Hoooo, mă ierți pentru viață
Următorul ești
Nu găsesc nici o putere să te uit
Jooo.. Nu am forța, nu vreau să existe
Vreau

(3x) Îmi pare rău
Îmi pare rău
Îmi pare rău
Îmi pare rău

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019