Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alida - First Lady

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "First Lady".
3. Video është e këngës "First Lady", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida - First Lady  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '09"

Këngë e albumit:

"Play"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00ahh..ahh..

Ti vere veten tënde
në vend të vetës
Nuk e kupton
pozicionin situatën time
dhe po gabon zemra
mashkull është i dobët
Akoma se ke msu
se si bëjn përshtypje lotët .

Reff:
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!

Ti je kalimtar
e jo mos u bëj fare`e
Unë jam okulare
dashuri zyrtare
Po kërkon një lidhje
dukesh paktundare
E kontrolloi situatën
nëpër shender e qdo ngjarje .

Reff:
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!

Une jam si toka e bukur
ti je Austride`e
Mos u afro në zonat
ku nuk gjen mikpritje
Kuptoje se je ti
prova teknike ndërsa
Une jam First Lady
iYeah..ii..Kaq Vite !

Reff:
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!y !!

Reff:
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!

STINE...
Break it down(break down)
shake it bounce
And bring it bring down
bring it down

Reff: 2x
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!

Heii..jeii..jeii
nar..nar..nar..na..
ahh..!


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a   ritA   jurgen
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet