Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alil Kërkuti - T'ka Prish Fama  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

01/01/2020

2019-12-31T23:00:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'ka Prish Fama" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alil Kërkuti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alil Kërkuti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet