A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aljad Bilimani
  • Residence:
  • Greqi 
Not Yet Rated

Aljad Bilimani is a singer. Më datë 12 Dhjetor 2018, Aljad Bilimani publikon videoklipin "Udhetar Mbeta", në bashkëpunim me Festim Terpollarin.

Më datë 14 Mars 2019, Aljad Bilimani publikon videoklipin "Kolazh 2019", në bashkëpunim me Festim Terpollarin. Muzika e këngës u punua nga Rino Boci, teksti u shkrua nga Aljad Bilimani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rino Boci.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019