A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Aljad Bilimani - Kolazh 2019  (Feat. Festim Terpollari)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/03/2019

2019-03-14T17:00:07

Music & Arrangement:

Rino Boci

Lyrics:

Aljad BilimaniSorry, this song lyrics is not yet available "Kolazh 2019" sung by Aljad Bilimani.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Kolazh 2019".
The music video from Aljad Bilimani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019