Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alketa Vejsiu, Para Dhe Pas Ndërhyrjeve Kirurgjike


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[16-09-2015]
Prezantuesja e njohur, Alketa Vejsiu, ka ndërruar bukur shumë brenda një periudhe shumë të shkurtër kohore. Po të marrim disa foto të viteve të mëhershme dhe t’i krahasojmë me atë më të fundit, atëherë e vërejme se sa shumë ka ndryshuar ajo.

Vejsiu, është bërë thuajse “perfekte” me pamjen e re, e gjithë kjo pas ndërhyrjeve që ka kryer ajo, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të prezantueses në fjalë.







 (Indeksonline)



Komente mbi këtë artikull