Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alketa Vejsiu: “Faleminderit Zot Për Gjithçka Që Kam Dhe Jam”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[15-04-2015]
Alketa Vejsiu e njohur për publikun në fillimet e karrierë si gazetare, më pasi si këngëtare dhe tani është ndër prezantueset më të njohura në Shqipëri.

Alketa gjithashtu është një biznesmene pasi ka një biznes i cili merret me fustanet, veshjet martesore dhe njëkohësisht revistë elektronike me merin "CLASS".

Alketa poashtu di të jetë tejet falenderuese: “Faleminderit Zot per gjithcka kam dhe jam!”, ka shkruar Aketa në mbishkrimin e një fotoje në Instagram.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet