Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Alketa Vejsiu - Bambini  (Feat. Femijet E Gjeniut)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2011

2011-05-25T18:58:36


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bambini" kënduar nga Alketa Vejsiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alketa Vejsiu: