Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Bektashi - Zhgenjimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

I hidhur ky zhgenjim
Si kerkon te mbys femine
nuk ka pare ajo, jo ende drite
E ndjej si me leviz, jo vetem ketu ne trup
E ndjej te me leviz edhe ne shpirt

Ti po shkon
kur ajo vjen
Do te ndjekin pas dy syte e saj
Sonte nuk qesh dot, nuk mundem dot te qaj
por ndjej se dicka ta thote

Sa te besoja
por s'di se si
me dukesh tani...
Me i frikshem se vdekja
Se ajo vjen dhe jeten ta rremben
e ti e mohon
Besoja se me doje
a e degjon?...
Tani trokiti urrejtja
Ti s'e meriton kengen e jetes
te foshnjes kur te qaj
O turp i mohimit te saj


Alma Bektashi - Zhgenjimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhgenjimi".
3. Video është e këngës "Zhgenjimi", por nuk këndohet nga Alma Bektashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alma Bektashi:


Komente 0