Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Daci - Bij E Nanes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

13/11/2016

2016-11-13T18:31:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bij E Nanes" kënduar nga Alma Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alma Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Shala. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

jan mbledh qikat
sot per ty, kang po knojn oo me lot ne sy
sa shpejt shkun kto dit qiknis,
erdhi dita me dal prej shpis

nale lotin bija ime,
erdhen krushqit per met marr,
pershendete bab e nan e ta bejn mundin hallall 2x

ref bij e nanes mori bij,
e ke shti nanen n'merzi
je ba nuse per me shku,
20 vjet shpejt kan kalu 2x

po te percjellin bab e nan,
perkrah vllau ty po te mban,
po thot motra pom len wet me kan tash e kaj ni dertt...Më Shumë Këngë Nga Alma Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet