Official Video

Alma Koleci - Do Të Bëjmë Një Plak Dëbore?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mbretëresha E Dëborës (Frozen)"


Elsa?
Do të bëjmë një plak dëbore?
Eja pra të luajmë ne
Më ka marrë malli, hë tani
Hap derën ti
Nga unë jo mos u fshih
Shoqe të ngushta ishim
Tani jo më
Të lutem më thuaj, pse?
A do t'bëjmë një plak dëbore?
Një plak të vogël prej dëbore

Largohu, Ana
Mirë pra, paçim

A do të bëjmë një plak dëbore?
Apo marrim biçikletë?
Eja pra të luash ti, flasim tani
Me pikturat jo s'dua të rri
Mbahu kalorës
Ndihem shumë e vetmuar, pa ty këtu
Dhe orët tik-tak vrapojnë

Elsa?
Të lutem, e di je brenda
Njerëzit më pyesin ku kam qenë
Kurajo thonë, kurajo ti
Por unë s'e di
Të lutem ty tani
Jemi ne të dyja
Bashkë unë dhe ti
Më thuaj çfarë të bëj
A bëjmë një plak dëbore?


Më Shumë Këngë Nga Alma Koleci: