Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Atdheun

Megjithatë…jetojmë

Një natë pa gjumë,
lind një ditë të vdekur…
megjithatë jetojmë
dhe ditën pa e prekur…

- poezi nga Alma Papamihali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet