Tema: Poezi Për Atdheun

Megjithatë…jetojmë

Një natë pa gjumë,
lind një ditë të vdekur…
megjithatë jetojmë
dhe ditën pa e prekur…

- poezi nga Alma Papamihali


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5