A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Altin Gjondrekaj - Mos U Mendo Dy Here


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

01/08/2012

2012-08-01T02:03:50

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos U Mendo Dy Here" kënduar nga Altin Gjondrekaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018