Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Goci - Enderroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

sa dua te jem larg
larg merzitjes pa kufi
sonte do kendoj per ju
ju qe njihni vec qetesi

kenga ime ngjitet lart
atje lart ne qiellin blu
ju o yje me besoni
kenga ime eshte per ju

sa here ju pyes yje
sa larg jeni ju
ju me duket sikur thoni
fluturo ne qiellin blu

sa do doja ne kte nate
kengen time mos ta mbyll
dhe te ngjitem atje lart
e te kthehem ne nje yll

enderrat ndjekin njera tjetren
enderrat jo nuk kan mbarim
ju o yje me degjoni
tek ju prehet shpirti im

sa here ju pyes yje
sa larg jeni ju
ju me duket sikur thoni
fluturo ne qiellin blu

sa do doja ne kte nate
kengen time mos ta mbyll
dhe te ngjitem atje lart
e te kthehem ne nje yll

o ti fluturo larg
o se qielli eshte i madh

ti ec ti ec ec ec..........
Altin Goci
Publikimi: 08/08/2010


Altin Goci - Enderroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderroj".
3. Video është e këngës "Enderroj", por nuk këndohet nga Altin Goci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Goci:


Komente 0