A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Altin Goci - Kthehem Prape


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2011

2011-12-27T02:44:29

Pjesëmarrëse në

Festivali i 50-të në RTSH


Zbraz une rruget qe kam prane
Ndjenjat kane histori pa fjale
Dielli lind si artist I marre
Gjithe ky vrrull c'me duhet valle

Kam me vete vitet te pasur dhe te ndare
Ne filmat bardh e zi qe fundin su kam pare

Ref
Dal dhe shikoj udhetimin e gjate
Ne nje cast e kam lene ne nje cast e kam marre
Dhe me ndodh nga nje here
Ti shoh ngjarjet sic jane
Pastaj tingujt bashkoj kthej koken me nje ane
Rruget kalojne dhe une kthehem prape

Flas me heshtje qe ka rene
Zhurmat skane gje per te thene
Cdo puhize me sjell nder mend
Fantazi qe spo gjejne vend

Ndezin mijera endra Cdo hap ne trotuar
Larte ka qetesi Sa kohe me paska marre

Ref
Dal dhe shikoj udhetimin e gjate
Ne nje cast e kam lene ne nje cast e kam marre
Dhe me ndodh nga nje here
Ti shoh ngjarjet sic jane
Pastaj tingujt bashkoj kthej koken menjane

Rruget kalojne dhe une kthehem prape
Dua te kthej dhe kohe pas


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019