Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Goci - Fjale Ne Ajer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjale Ne Ajer".
3. Video është e këngës "Fjale Ne Ajer", por nuk këndohet nga Altin Goci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Goci - Fjale Ne Ajer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

Muzika:

Altin Goci

Teksti:

Klodi Shehu

Orkestrimi:

Mario Deda

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015

Komente

Asnjë Koment

12/10/2015

2015-10-12T10:48:15+00:00Sa shume
Mes nesh jemi lenduar
Marrezi kemi menduar
Nuk pres te jete e lehte
Bashke do te fshijme shume lote

Duam
Veshtrimin larg te hedhim
Dhe foto do te mbledhim
Te gjitha ne i thame
Krejt te heshtur sot

Ref
Fjale ne ajer peng pa fund me s'do na mbajne
Per here te pare ne zemer smbaj asnje vend bosh
Ndaj ti mos me pyet vetem eja sa me prane
Nuk ka asgje te fshehte tani
Dhe kurre s'eshte vone

Ecim
Ka kohe per tu takuar
Sa gjate te kam kerkuar
I gjendur pa nje shprese
Ne kete shkretetire te ftohte

Ref
Fjale ne ajer peng pa fund me s'do na mbajne
Per here te pare ne zemer smbaj asnje vend bosh
Ndaj ti mos me pyet vetem eja sa me prane
Nuk ka asgje te fshehte tani
Dhe kurre s'eshte von

Bridge
Nuk pres te jet e lehte
Pse jam te kjo shkretetire e ftohte

Ref
Fjale ne ajer, peng pafund me s'do na mbajne,
Rrenjosur thelle ne nje stuhi, me kot kam dashur qe t'i ndal por me nuk mundem...
jam i lodhur kam nevoje per ty
Gjithmone e dija se nje dite...gjithcka do te fal.

Keto dite sa shume me duhesh ti


Më Shumë Këngë Nga Altin Goci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet