Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Altin Ranxha - Djemte Shkojne Ne Kurbet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2013

2013-05-11T03:43:01

Këngë e albumit:

"Me Trashegime"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djemte Shkojne Ne Kurbet" kënduar nga Altin Ranxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Ranxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Altin Ranxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet