Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Ranxha - Fol Moj Fol  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013

Komente

Asnjë Koment

24/11/2013

2013-11-24T15:53:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fol Moj Fol" kënduar nga Altin Ranxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Ranxha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Altin Ranxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet