A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Altin Ranxha - Mos Luaj Me Zjarrin


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/09/2018

2018-09-11T17:39:15


Sorry, this song lyrics is not yet available "Mos Luaj Me Zjarrin" sung by Altin Ranxha.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Mos Luaj Me Zjarrin".
The music video from Altin Ranxha attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Crossbones. We wish that's the lyrics you are looking for:

mos luaj me zjarrin
deshirat ne krahe te marrin
kujdes se do ta pesosh
dhe pastaj do mesosh

armen ti mban ne dore
kjo nuk eshte nje loje
trute do hedhesh ne ere
makine e zeze vjen te merr

me ndihmo ti o zot
nje dite me shume
nuk duroj dot

get up get up get up get up stand up
get up get up get up get up stand up
get up get up get up get up stand up
get up get up up motherfucker

up motherfucker
up motherfucker
die motherfucker

dreq lerme te shkoj
me duhet te mesoj
nje arsye me shume
per mos tu hedhur ne lume

ti mos luaj me zjarrin
deshirat ne krahe te marrin
sdija se do pesoja
dhe pastaj do mesoja

me ndihmo ti o zot
nje dite me shume
nuk duroj dot

get up get up get up get up stand up
get up get up get up get up stand up
get up get up get up get up stand up
get up get up get up get up

me ndihmo ti o zot
nje dite me shume
nuk duroj dotmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019