Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Ranxha & Tiso - Shoqeria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqeria".
3. Video është e këngës "Shoqeria", por nuk këndohet nga Altin Ranxha & Tiso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Ranxha & Tiso - Shoqeria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/12/2019

2019-12-02T17:00:09+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Shoqeria" kënduar nga Altin Ranxha & Tiso.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Shoqeria".
Videoklipi nga Altin Ranxha & Tiso i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ueda Hysa - Shoqeria

Qe kur linda deri sot
Te falenderoj o zot
Per shoqerin qe me ke dhuruar
Gjithmon mir kemi kaluar

Kemi qeshur kemi qar
Kurr perjet nuk jemi ndar
Si ne gezim e hidherim
Hallet qahen me shoqerin

Rf hajde hajde sot ta kallim
Te gjith mblidhemi
E te dalim
Deri von ne me festu
Kendoni ju bashk me mu

Te gjith du ti pershendes
Dy fjal zemre te ia them
Nuk i harroj gjersa te vdes
Te qeshurat deri ne mengjes

Lumturin qe me falni ju
Nuk din kush me ma pershkru
Lutemi te gjithe bashke
Jeta kurr ne mos na ndaft

Rf hajde hajde sot ta kallim
Te gjith mblidhemi e te dalim
Deri von ne me festu
Kendoni ju bashke me mu.....

Rovena Ibrahimi - Shoqeria

Mere dhender mere aman
Dhe nusen ne valle
Bashke le ta djegim aman
Shamin e beqarit

Ref2x
Shoqeria shoqeria
Dor me dor kalon shamia
Shoqeria moj shoqeria
E digjet kenga dhe dollia

Sot ne dasmen tende aman
Naten le ta gdhime
Per endrat e moshes aman
Dhe per beqarine

Ref shoqeria shoqeria
Dor me dor kalon shamia
Shoqeria moj shoqeria
E digjet kenga dhe dollia

Shoqeria shoqeria
Dor me dor kalon shamia
Shoqeria moj shoqeria
E digjet kenga dhe dollia
Më Shumë Këngë Nga Altin Ranxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet