Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Altin Shira - Çapkenja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/01/2014

2014-01-21T12:14:23

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"

Këngë e albumit:

"Nje Zile Telefoni"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çapkenja" kënduar nga Altin Shira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nazmi Belica. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Në letrën që ma qove
shkruan që më ke lën
s'di pse u largove
lamtumir pa m'thën

E morra botën në sy
do të vdes të vdes për ty
2x ti mua nuk më deshte
moj çapkëne

Harrove shokun e jetës
më quajte të sëmurë
2x besove në fjalët e botës
jeta është avanturë

E morra botën në sy
do të vdes të vdes për ty
3x ti mua nuk më deshte
moj çapkëneMë Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...