Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Altin Shira - Të Them Më Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hite Popullore 2"

Këngë e albumit:

"Harem"
na naj najnaj...
nanana naj...

Të them më fal edhe pse tani ska vlerë
janë vetëm fjalë ti më thua.
Gabim kam bërëe di.

Kjo ndodh
Mos e lër loti që të bjerë
mos e lër loti nga sytë të të bjerë.

Të them më fal
falmë mua zemër
më fal se shumë të dua.
Pse s'më beson?
Jam penduar Zemeeer
trupi dhe shpirti vuajnë.

Në zemër sot
vendim të madh po ndjei
S'guxoj të shoh sytë e tua

Gabim kam bere e di por
Mos e lër loti që të bjerë
mos e lër loti nga sytë të të bjerë.

Të them më falfalmë mua zemeer
më fal se shumë të dua.
Ahpse s'më beson?
Jam penduar zemeeer
trupi dhe shpirti vuajnë.

Të them më fal falmë mua zemer
më fal se shumë të dua.
Ahpse s'më beson?
Jam penduar zemeeer
trupi dhe shpirti vuajnë.


Ky tekst u dërgua nga eneodjaloshi
Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet