Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Shira - Potpuri E Shqiperise Mesme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri E Shqiperise Mesme".
3. Video është e këngës "Potpuri E Shqiperise Mesme", por nuk këndohet nga Altin Shira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Shira - Potpuri E Shqiperise Mesme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

19/03/2012

2012-03-19T16:31:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri E Shqiperise Mesme" kënduar nga Altin Shira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Altin Shira i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Englantina Toska. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Laje laje kryt si rosa x2

Sa me naze kercen goca x2 --- x2

Laje laje kryt si pata x2

Sa me naze kercen plaka --- x2

Laje laje kryt si pellumbi x2

O sa bukur kercen çuni
Sa bukur kercen çuni ---x2

çesht me e bukur ne kete je x2
Fytyra e goces gjithe Lezet x2

Oo Gjithe Lezet
Oo Gjithe Lezet

çesht me e bukur ne ket bote x2
Fytyra e goces hen e plote x2

Oo hene e plote
Oo hene e plote

MUZIKË...🎷...

Gjum e nates kush ta prish x2
Syri goces Si Fildisht x2

Gjum e nates kush ta prish x2
Syri goces Si Fildisht x2

Oo Si Fildisht
Oooo Si FildishtMë Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet